Главная / Новости / Происшествие / Це – ресторан “Велюр” народного депутата Миколи Тищенка. Його ресторан працює попри кapaнтин. Закон один для всіх, ага? – журналістка

Це – ресторан “Велюр” народного депутата Миколи Тищенка. Його ресторан працює попри кapaнтин. Закон один для всіх, ага? – журналістка

Допис журналістки Анастасії Усенко. Пряма мова:

Це – ресторан “Велюр” народного депутата Миколи Тищенка.Настільки “депутата”, що його ресторан працює попри кapaнтин. Закон один для всіх, ага?

У ресторан приїжджають депутати, “рішали”, бізнесмени, екс-регіонали. У ресторані щось святкують. З ресторану у повному розфокусі, хитаючись у різні сторони, виходить нардеп Антон Яценко (який пізніше скаже, що його там не було). Як і решта відвідувачів.

Читайте также   Всплыли подробности о нападении пьяной компании на ветерана АТО: предупреждал о ноже (фото)

Ми з Максим Опанасенко поспостерігали за “Велюром” більше тижня. Вдень. Увечері. У вихідні.

Ресторан працює. Не для всіх. Для віп-персон. Для “своїх”. Для настільки “своїх”, що за годину туди заходить з-десяток людей.

І це в той час, коли увесь адекватний ресторанний бізнес зачинений на кapaнтин. Хтось несе великі збитки, хтось вже втратив бізнес.

Жлобство, міксоване з нахабністю і відчуттям вседозволеності.

Anastasiya Usenko

Читайте также   Сорда наказали за присвоение ордена Хмельницкого и конфисковали награду

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий