Навроцький пояснив, чому забрав у Зеленського орден Білого Орла: перетнуло «больовий поріг» поляків

Навроцький пояснив, чому забрав у Зеленського орден Білого Орла: перетнуло «больовий поріг» поляків

Президент Польщі Кароль Навроцький пояснив, що дії українського лідера Володимира Зеленського перетнули «больовий поріг» поляків, саме тому в нього забрали орден Білого Орла.

Його слова передає TVN 24.

Навроцький наголосив, що Польща «знає, що таке війна», і що протягом XX століття країна «була вільна лише 31 рік», решту ж років вона чинила супротив або німецькій, або радянській владі.

«Так, ми знаємо, що таке війна, ми знаємо, що таке боротьба за незалежність, ми знаємо, що таке пострадянська, сьогодні російська, загроза, але ми — горда польська нація, і ми маємо свій власний больовий поріг у питаннях, які впливають на нас і наших союзників. І цей поріг перевищено, тому я забрав у президента Зеленського орден Білого Орла», — заявив польський президент.

Тим часом керівник канцелярії президента Польщі Збігнев Богуцький відповів на слова міністра закордонних справ України Андрія Сибіги про те, що позбавлення Зеленського ордена було «стратегічною помилкою, яка буде вигідною лише москві».

«З боку президента Кароля Навроцького її немає. Ця помилка була допущена з українського боку, коли президент Зеленський вирішив назвати один з важливих підрозділів України на честь злочинців УПА», — сказав Богуцький.

Поділіться у Фейсбук