Главная / Новости / Происшествие / Страшна трагедія в Харкові: загибла дівчинка стала жертвою двічі

Страшна трагедія в Харкові: загибла дівчинка стала жертвою двічі

Сусіди родини П’яновых розповіли про загиблу дівчинку та її матір

Вбивство 13-річної Христини П’янової приголомшило й налякало всю Україну. Тіло підлітка знайшли рано вранці 30 квітня. А перед цим поліція затримала в місті її мати, яка ходила по вулицях в неадекватному стані з ножем у руках і головою дочки в пакеті.

Моторошна трагедія обросла різними чутками, і про матір Христини почали розповідати неприємні речі. Однак у поліції вважають, що Тетяна П’янова вчинила страшний злочин, бо її довели до психічно неврівноваженого стану.


«Є попередні висновки експертів, які поки не озвучують. На жаль, дитина, судячи з усього, став жертвою психічно хворої людини. А що довело мати дівчинки до такого стану, що вже питання до медиків. За інформацією близьких родичів, деякий час до трагедії 38-річна жінка «спілкувалася» зі своїм померлим батьком», — пише видання OBOZREVATEL з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Читайте также   Украина обращается в Трибунал! В деле о захвате Россией моряков ВМС появился резкий поворот

Про Тетяну П’янову вчителя дочки відгукуються дуже позитивно. Вони повідомили, що мама завжди відвідувала батьківські збори, знаходила спільну мову з класним керівником.

«Говорити про неблагополучну родину не було підстав… В поле зору ювенальної превенції Христина ніколи не потрапляла. Позитивна дитина. Питань не було й у класного керівника – ні до поведінки, ні до навчання. Дівчинка була дуже старанною, добре вчилася, не прогулювала уроки, не мала ніяких шкідливих звичок», — додало джерело в поліції.

Читайте также   Мені хочеться кричати: Зникла моя сестра, мама трьох дітей. В якому важкому і стрaшнoму світі ми живемо.

Крім того, сусіди також спростували інформацію про те, що Христина була проблемним підлітком.

«Не знаю, кому знадобилося розпускати такі чутки, але вже немає сил це слухати та читати. В інтернеті, на форумах і в соцмережах відбувається повне безумство! Вже почали писати, що дівчинка мало не водилася з алкоголіками та наркоманами, але це цинічна брехня! Люди, побійтеся Бога! Христина була чудовою дитиною, і хто б що не казав – вона просто маленький ангел! Добре, гарне дитя! Дуже гірко, що так рано покинула цей світ, і страшно, що таким чином», — розповіла сусідка П’янових.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...