Главная / Новости / Общество / Такого не покажуть по ТБ: у мережі показали, що відбувалося на літаку зі звільненими полоненими (відео)

Такого не покажуть по ТБ: у мережі показали, що відбувалося на літаку зі звільненими полоненими (відео)


У мережу злили інсайдерської відео повернення українських полонених додому – українці по всій країні наполягають: сьогоднішній день, сьоме вересня – свято для країни.

Кадри, які опублікував у Фейсбук Євген Прокопишин, поведінки повернулися в Україну співвітчизників – змусили багатьох замислитися …


На опублікованому в одній з соцмереж відео чітко видно, як українських громадян зустрічали в Москві в аеропорту, як колись полонених садили в літак, як ті летіли і прибули в Україну.

Читайте также   Киев и Харьков отказались вводить в школах каникулы с 15 октября

На кадрах присутні практично всі, Олег Сенцов, Павло Гриб, моряки Ейдер і Мокряк і багато інших імен, які країна вже вивчила напам’ять.

Варто відзначити, що на борту, судячи з побаченого, панувала прекрасна атмосфера – хлопці побагато сміялися, спілкувалися один з одним, безумовно, хвилювалися, деякі мовчали і дивилися у вікна …

Коли ж літак йшов на посадку – все вибухнули «Слава Україні – Героям Слава!», Почали аплодувати і не стали стримувати радості з приводу свого прибуття на Батьківщину.

Читайте также   Ученые доказали, что группа крови влияет на тяжесть COVID-19 и риск заражения

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...