Главная / Новости / Политика / Терміново: Кабмін дозволив “відстрілювати” і бити струмом незадоволених українців

Терміново: Кабмін дозволив “відстрілювати” і бити струмом незадоволених українців


У середу Кабінет Міністрів затвердив правила застосування і перелік спецзасобів, які можуть використовувати військові Нацгвардії 

Військовослужбовцям Національної гвардії було дозволено використовувати гумові та пластикові кийки, електрошокери, наручники (сітки для зв’язування), службових собак і коней, засоби акустичного й мікрохвильового впливу, гранати й боєприпаси світлошумової та димової дії, а також пристрої для відстрілу гумових куль.


Крім того, Нацгвардії дозволено використовувати водомети і бронемашини (без штатного озброєння). При цьому водомети заборонено використовувати, якщо температура повітря нижче +10 градусів.

Читайте также   Дмитрий Ярош может возглавить украинскую делегацию в Трехсторонней контактной группе в Минске

Відповідно до затверджених правил, перед застосуванням спецзасобів військові Нацгвардії зобов’язані не менше 2 разів через гучномовець попередити порушників.

Також після застосування спецзасобів нацгвардійці зобов’язані якнайшвидше забезпечити надання медичної допомоги потерпілим.

Застосовувати спецзасоби в навчальних закладах, лікарнях, дипломатичних представництвах (без їх письмової згоди) заборонено.

Заборонено застосовувати наручники більше ніж на 2 години, заборонено бити кийками по голові, шиї, ключиці, статевих органів і по животу, заборонено застосовувати світлошумові пристрої на відстані ближче 2 м.

Читайте также   Зеленский объяснил, что принесет Донбассу свободная экономическая зона

Заборонено використовувати в натовпі засоби сльозоточивої та подразливої дії.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...