Главная / Новости / Аналитика / Мнение / У Зеленського вже немає навіть лави запасних: в «Голосі» прокоментували можливе призначення Саакашвілі

У Зеленського вже немає навіть лави запасних: в «Голосі» прокоментували можливе призначення Саакашвілі


Саакашвілі запропонували місце в уряді.

У партії «Голос» вважають, що пропозиція президента Володимира Зеленського Міхеілу Саакашвілі


У «Слузі народу» хочуть призначити Саакашвілі віцепрем’єром
обійняти посаду віцепрем’єра із питань реформ свідчить про те, що в нього не залишилося своєї команди.

Про це ТСН.ua заявили у пресслужбі політсили.

«Можливе призначення Міхеіла Саакашвілі в уряд Шмигаля – це свідчення, що в команди Зеленського вже немає ні команди, ні навіть лави запасних. Звертаються за допомогою до старих політиків часів Порошенка. Мабуть тому, що нові і професійні з ними працювати відмовляються. Офіс президента вимагає безумовної покори, а не професіоналів, тому і змушений звертатися до людей з орбіти Порошенка», — вважає голова партії «Голос» Кіра Рудик.

Читайте также   Врач-инфекционист объяснил, почему тотальный карантин в Украине неизбежен

Колишній президент Грузії та ексочільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського стати віцепрем’єром з питань реформ. «Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віцепрем’єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем’єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов’язані з моєю можливою роботою в уряді», — зазначив Саакашвілі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий