Главная / Новости / Ціновий геноцид: українців чекає хвиля подорожчання продуктів

Ціновий геноцид: українців чекає хвиля подорожчання продуктівЗ вересня 2018 року очікується подорожчання продуктів харчування, одягу та електроніки. Про це повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в інтерв’ю виданню ГолосUA.

«Зростання долара позначиться на всіх без винятку товарах. Єдина різниця, що вітчизняні товари подорожчають менше, а де імпортна складова, зростуть у ціні більше», — відзначає експерт.

При цьому імпортні продукти з тривалим терміном зберігання можуть почати дорожчати вже у другій половині серпня. Крім того, очікується істотне подорожчання хліба.


Читайте также   Цены на газ в Украине снизятся с февраля

Зростання цін на хліб складе восени в середньому на 25-30%. Про це днями розповів директор компанії «Агро-Центр» Дмитро Соломчук. Це пов’язано з поганим врожаєм із-за складних погодних умов.

«Якщо взяти західну Україну, то урожай був маленьким, західна частина країни постраждала від злив. Плюс до всього в нас за останній тиждень подорожчав газ на тисячу гривень. Зараз для підприємців він коштує 11 000 гривень», — зазначає Соломчук.

Експерт вважає, що до кінця літа варто очікувати подорожчання борошна. При цьому за останні два тижні ціна на неї зросла з 6,2 грн до 7,5 грн за кілограм.

Читайте также   Украинцам пообещали новые тарифы на газ: сколько по ним придется заплатить за отопление

Тим часом в Мінагро стверджую, що Кабмін вживає заходів, які дозволять запобігти зростання цін на хліб. Також варто очікувати підвищення цін на молоко і молочні продукти, що є нормальним сезонним явищем.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...