«Дуже-дуже мало добровольців»: начальник ТЦК в Києві розповів про ситуацію з мобілізацією

«Дуже-дуже мало добровольців»: начальник ТЦК в Києві розповів про ситуацію з мобілізацією

За його словами, зараз, через понад пів року після початку повномасштабного вторгнення, добровольців приходить «дуже-дуже мало».
Наразі в Україні до військкоматів приходять дуже мало добровольців, більшість чоловіків приходять за відстроченням або з інших питань.


Про це розповів начальник Дарницького територіального центру комплектування у Києві, полковник Руслан Тригуб в інтерв’ю Hromadske.

За його словами, на початку повномасштабної агресії військкомати зіткнулися з деякими складнощами через великий потік добровольців.«Їх усіх треба було призвати згідно з чинним законодавством, щоб у людей потім не було жодних запитань до територіального центру чи до Збройних сил. Всіх призвали», — зазначив Тригуб.

А зараз, через понад пів року після початку повномасштабного вторгнення, добровольців приходить «дуже-дуже мало».

«Приходять, але дуже-дуже мало. Усі черги в територіальні центри, які показують по телебаченню, — це черги людей, які хочуть отримати відстрочку, пройти медичну комісію чи мають якісь інші питання. Зі 100 людей добровольців буде приблизно троє. А на початку агресії із кожної сотні лише троє приходили по довідки», — каже полковник.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий