Главная / Новости / Винница / Григорій Калетнік вперше подав е-декларацію: 6 підприємств, мільйонні доходи, нова хата і зарплата у ВНАУ

Григорій Калетнік вперше подав е-декларацію: 6 підприємств, мільйонні доходи, нова хата і зарплата у ВНАУ


 Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік вперше за два роки подав е-декларацію. Раніше законом не було передбачено обов’язкове декларування для осіб, які перебувають на посаді президента вишу. Аби з’ясувати, який дохід має Григорій Калетнік, займаючи посаду президента, два роки тому редакція надсилала інформаційний запит. Тоді у прес-службі навчального закладу повідомили, що попри те, що за статутом, його виплати мають перераховуватись з благодійних пожертв, президент гроші не бере. В е-декларації за 2017 рік, яка оприлюднена на сайті НАЗК вказано, що Григорій Миколайович отримує зарплату у ВНАУ, як завідувач кафедри та пенсію. При цьому посадовець отримав мільйонні дивіденди, як власник кількох компаній.

Відомості, зазначені в е-декларації Григорія Миколайовича:Члени родини: дружина – Калетнік Галина Василівна.

Читайте также   Апетитні та якісні суші у Вінниці — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT

Об’єкти нерухомості:

земельна ділянка, площею 2399 кв. м. в селі Велика Кісниця, Ямпільського району, зареєстрована в червні 2017 року, житловий будинок, площею 140 кв. м., зареєстрований в липні минулого року за тією ж адресою.

Корпоративні права:

ТОВ «Великокісницьке» — 100% у власності Г. Калетніка; СТОВ «НИВА» – 95% власності Г. Калетніка; ПП «ЯФК-ВІТОН» 100% у власності Г. Калетніка; ТОВ «Сотка — 7» — 27,68% у власності Г. Калетніка; ТОВ «ПІВДЕНЬ» — 100% у власності Г. Калетніка; ПП «АГРО-ДОМ» 100% у власності Г. Калетніка.

Доходи:

Заробітна плата отримана за сумісництвом (на посаді завкафедрою), отримана у ВНАУ – 211312 гривень;

Пенсія – 176895 гривень;

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи – в Національній академії аграрних наук – 55212 гривень;

Читайте также   Апетитні та якісні суші у Вінниці — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT

Виплати як члену профспілки Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки – 500 гривень;

Дивіденди з СТОВ «НИВА» — 5586592 гривень;

Дивіденди з ТОВ «Великокісницьке» — 4684211 гривень.

Грошові активи:

Кошти, розміщені на банківських рахунках, які зареєстровані на Калетніка Григорія Миколайовича в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» — 49362 USD; 13939 EUR та 1000000 UAH. Окрім того в декларації вказано 270000 гривень готівки.

Григорій Калетнік є членом громадської організації «Спортивна школа футболу Бєланова-Блохіна» та ВГО «Селянська спілка України».

Вiнниця.info

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...