Кандидат Шевченко: Я буду молитися, щоб Зеленський виграв

Кандидат Шевченко: Я буду молитися, щоб Зеленський виграв

Кандидат у президенти від партії УКРОП Олександр Шевченко  висловив підтримку іншому кандидату, шоумену Володимиру Зеленському.
Про це він сказав у відеозверненні, яке розмістив у Facebook після оголошення даних екзит-полів щодо голосування 31 березня.


«Бачимо, що все таки у першому турі було обрано нове обличчя, людину, яка ще не була в політиці – тому ніхто нічого поганого про неї і не міг сказати. Я задоволений… Я впевнений що і в другому турі підтримають нове обличчя», – сказав Шевченко.

«Дякую тим людям, які підтримали мене у першому турі. Я думаю, що це перший великий крок у політиці, але не останній. Ми будемо далі боротися», – заявив він.Шевченко зазначив: «Наша команда зробила все, що могла, – але, очевидно, не те, щоб недопрацювали, а люди хотіли бачити абсолютно нову людину, яка жодного дня не була в політиці. І це ми бачимо на прикладі Володимира Зеленського».

«Я не сумніваюся і буду молитися Богу, щоб він виграв у другому турі. Бо сьогоднішній президент – це не та людина, яка могла би розвивати нашу країну. Це людина, яка переграла сама себе у нахабній жадібності й чванстві», – заявив він.

Кандидат від УКРОПу привітав Зеленського та український народ, що «ми отямилися і почали вибрати, нарешті, нові обличчі».

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий