Реакція IT-компанії

В IT-компанії заявили, що не підтримують позицію Анастасії щодо української мови. Там наголосили: компанія є активним учасником та організатором соціальних проєктів на благо українського суспільства.Пресслужба повідомила, що колеги та керівники дівчини ніколи не помічали в Анастасії ознак українофобії. У горе-блогерки закінчується випробувальний термін. За цей час результати роботи дівчини оцінили як незадовільні.

Читайте также   Спека почне відступати, але зливи можуть бути дуже небезпечні: скільки ще припікатиме


Беручи до уваги неприпустимі публічні висловлювання та результати роботи Анастасії, сьогодні дівчині офіційно повідомили про закінчення професійних стосунків,
– мовиться у повідомленні.

Київську блогерку звільнили через заяву про українську мову
Позиція ІТ-компанії щодо заяви Анастасії / Скриншот 24 каналу

Деталі скандалу

  • У телеграм-каналі «Катарсис» звернули увагу на скандальну заяву київської блогерки. Дівчина поділилася дописом про те, що української мови стане більше, зазначивши, що це – маразм.
  • Така ганебна позиція обурила українців. Тоді горе-блогерка заявила, що українська мова звучить «мєрзко». Окрім того, дівчина заявила, що сплачує податки в «ету страну».
  • Згодом Анастасія видалила свій допис. Таке рішення вона аргументувала начебто проханням хлопця, який не хотів, щоб вона принижувалася перед «хворими людьми».
Читайте также   В Україні можливий потоп, як у Німеччині? Синоптики дали пояснення