Кумири 90-х, чиї інтимні фото побачили всі (18+)

Кумири 90-х, чиї інтимні фото побачили всі (18+)

Раніше повідомлялось, що в Мережу злили інтимні фото руденької з серіалу «Зачаровані» Роуз МакГоуен.
Згадаймо,  які ще зірки, що славилися в 90-і і нульові, виявлялися «заляпаними» в такого роду скандалах.


Хайді Клум
Фото © Соцсети

Rankin часто береться за зйомки 44-річної німецької супермоделі Хайді в білизні, а також за еротичні фотосесії. Однак ці фото були зроблені не для широкої публіки.Кірстен Данст
Фото © Соцсети

Порцію інтимних знімків Кірстен вивалили в мережу разом з десятками інших, більш юних зірок Голлівуду. Голосніше за всіх тоді обговорювалося злом особистої бази Дженніфер Лоуренс. Але і до 35-річної актриси, яка почала свою кар’єру ще в 1989 році, уваги було чимало. Адже разом з нею виросла армія фанатів «Людини-павука».

Скарлетт Йохансон
Фото © Соцсети
33-річна американська актриса і співачка почала свою кар’єру в 1994 році. Коли в мережі з’явилися інтимні фото Скарлетт, злостивці поспішили звинуватити актрису в бажанні дешево попіаритися, але такі розмови ходили недовго. За цей знімок хакер-злодюжка поплатився тюремним терміном в 10 років.

Кейт Хадсон
Фото © Соцсети
Голі фото 38-річної американської актриси потрапили в мережу. Ці знімки були викладені разом з фото оголеної Майлі Сайрус і підігріли й без того гучний скандал.

Енн Хетеуей
Фото © Соцсети
Голлівудська актриса, зірка картин «Інтерстеллар» і «Аліса в Країні чудес» 35-річна Енн Хетеуей не очікувала, що теж може стати жертвою хакерських атак. Однак, ніхто від цього не застрахований. Акторка виявилася великою любителькою селфі в дзеркалі – у мережі з’явився ряд знімків, на яких Енн та її чоловік проводять час голяка.

Ембер Хьорд
Фото © Соцсети
Фотографії оголеної 31-річної американської актриси і колишньої дружини Джонні Деппа злили в Мережу в грудні 2011 року. Мабуть, саме для нього фото і були призначені, але потрапили в павутину на огляд всяким роззявам.

Авріл Лавін
Фото © Соцсети
Інтимні фото 31-річної канадської співачки вкрали хакери і виклали  в мережу в 2014 році. На них Авріл постає перед камерою на відпочинку і, як ми бачимо, відривається на всю котушку.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий