Главная / Новости / Политика / Мін’юст заперечує Зеленському: Богдан потрапляє під люстрацію

Мін’юст заперечує Зеленському: Богдан потрапляє під люстрацію

Посада голови Адміністрації президента прямо вказана у законі про люстрацію, а отже особа, яка призначається на цю посаду, повинна відповідати нормам цього закону.Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра Юстиції Сергій Петухов.«Статус цієї посади за Законом «Про державну службу» не має значення, адже профільний Закон про очищення влади чітко називає цю посаду і не відсилає до закону про державну службу. Так само не є державними службовцями судді та прокурори, на яких поширюються люстраційні обмеження», — написав він.

Читайте также   Янукович намагається через суд оскаржити усунення з посади президента України


«Якщо хтось вважає люстраційний закон не справедливим, то це не звільняє його від обов’язку його виконувати», — додав він.

За його словами, обов’язок дотримання вимог законодавства про очищення влади покладений на керівника відповідного органу.

«У реєстрі люстрованих осіб є прізвища людей, які були звільнені після прийняття Закону на основі його положень. Особи, які залишили свої посади до набрання чинності Законом, не внесені в реєстр. Водночас, заборона займати публічні посади до 2024 року поширюється на них так само, як і щодо осіб які внесені в реєстр люстрованих осіб«, — написав Петухов.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий