Главная / Новости / Общество / Здоровье / Онкологи не вживають. Цей популярний продукт викликає рак

Онкологи не вживають. Цей популярний продукт викликає рак


Вчені з Університету штату Огайо прийшли до висновку, що вітамінні добавки можуть викликати рак легенів.

Американці дослідили некурящих чоловіків, які регулярно вживали вітаміни В6 і В12. Вони вдвічі частіше захворювали на рак легенів, ніж ті, хто не вживав вітаміни. Більш того, курці, які поєднували шкідливу звичку з вітамінами, захворювали на рак легенів у чотири рази частіше, пише newnews.in.ua.Автор дослідження доктор Теодор Браскі повідомив, що високі дози вітамінних добавок В12 і В6 не слід приймати нікому, особливо чоловікам, які палять.

Дослідження Браскі доводить причинно-наслідковий зв’язок між вітамінними добавками і раком, його результати збігаються з останніми науковими даними. Сьогодні вже відомо, що деякі вітаміни можуть взаємодіяти з чоловічими статевими гормонами і не завжди на користь людині.

Читайте также   В Украине более 100 побочных эффектов после прививки. Один человек попал в больницу

Вітамінні добавки є спеціальним продуктом, призначеним для вживання з метою надання їм дієтичних, оздоровчих, лікувально-профілактичних властивостей для забезпечення відновлення порушених функцій організму людини.

Зазначимо, що вітамінні добавки з’явилися в Україні близько 10 років тому. Сьогодні населенню України пропонують свою продукцію понад 200 фірм-виробників біологічно активних добавок. Лікар може вводити їх у раціон дієтичного чи раціонального харчування для оптимізації обмінних процесів та функцій організму людини з урахуванням стану її здоров’я.

Однак, як показує досвід, у більшості випадків оздоровчі та профілактичні властивості цієї продукції визначаються фахівцями здебільшого за хімічним складом, що не може бути основою для оцінки біологічної дії.

Читайте также   В Украине более 100 побочных эффектов после прививки. Один человек попал в больницу

На відео розповідають про сім ознак раку легенів

«Знай.ua«

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.