Російські окупанти змінили тактику: Маляр оцінила ризики нового наступу

Російські окупанти змінили тактику: Маляр оцінила ризики нового наступу

Країна-агресор РФ не відмовилася від намірів захопити Україну. Водночас, програвши у війні, вона змушена змінити план наступу й нині окупанти готуються до наступної атаки.
Про це заявила заступниця глави українського Міністерства оборони Ганна Маляр, передає УНІАН. За її словами, попри відхід путінської армії із Київської, Чернігівської і Сумської областей, загроза наступу зберігається по всій території.


«У них була певна стратегія до початку війни, але оскільки вона не спрацювала, то зараз вони змушені в дуже короткі терміни змінювати свою тактику», – пояснила вона.

Маляр наголосила, що Збройні сили України позбавили боєздатності ті підрозділи ЗС РФ, які залишили Київщину й Чернігівщину.
Ганна Маляр: окупанти змінили тактику й готуються до нового наступу

Нині ж війська РФ збільшують кількість техніки вздовж кордонів, посилюють розвідку й, аналізуючи хід війни, визначають нові напрямки для наступу на українські населені пункти.

Заступниця міністра оборони висловила переконання, ро російське військове керівництво не очікувало саме такої оборони від України. Маляр підкреслила, що спротив українських сил був більш інтелектуальним, аніж силовим.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий