Главная / Новости / Культура / ШОК!!!! З цигаркою в зубах на “п’яній” вечірці: Лідія Таран не ТА, за КОГО себе видає

ШОК!!!! З цигаркою в зубах на “п’яній” вечірці: Лідія Таран не ТА, за КОГО себе видаєАндрій Доманський — популярний ведучий і шоумен розлучився зі своєю дружиною — чарівною блондинкою і телеведучою телеканалу 1 + 1 — Лідією Таран

Зіркова парочка підходила один одному. Журналістам здавалося, що вони створені для того, щоб бути разом. Лідія готувала улюблені страви Андрія, народила йому дочку і навіть намагалася кинути палити заради чоловіка.


А Андрій Доманський заохочував будь-яке хобі дружини — вони разом їздили в гори, він познайомив її з дитиною від першого шлюбу і прикрашав життя своєї родини кумедними жартами. Ідеальна сумісність — думали друзі, колеги і преса. Але недавно солодка парочка розлучилася.

Читайте также   Мишина рассказала о заботе Эллерта и интимных сценах: прикрыться лифчиком еще можно

Лідія нічого не сказала про справжню причину. Але натякнула, що в особистому житті екс-дружина все добре. Вона з сумом помітила — Андрій не може приховувати свого щастя.

Вдалося з’ясувати ім’я дівчини заради якої Андрій Доманський покинув дружину. Ходять чутки, що Марина працює режисером на проекті телеканалу 1 + 1 “Мій зможе”.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...