Главная / Новости / Аналитика / Мнение / “Страшний вибір”: екс-президент Польщі прокоментував можливе президентство Зеленського

“Страшний вибір”: екс-президент Польщі прокоментував можливе президентство Зеленського

Екс-президент Польщі також пояснив, чи варто переживати про безпеку, якщо країну очолить Володимир Зеленський.Обрання Володимира Зеленського – “страшний вибір для нього самого”, а Україну не візьмуть до НАТО та ЄС через російсько-українську війну.Бути президентом без політичного досвіду – це страшно, – розповів екс-президент Польщі Александр Квасневський в інтерв’ю LIGA.net.Екс-президент Польщі також пояснив, чи варто переживати про безпеку, якщо країну очолить Володимир Зеленський.

Читайте также   Фейгін про перекидання військ РФ до кордонів України: це блеф та розпач Путіна

“Зеленський не перший і не останній гуморист, який пішов у політику. Ніхто не думав про те, що партія П’яти зірок італійського коміка Беппе Грілло зможе претендувати на перемогу на парламентських виборах. І те, що Дональд Трамп може стати президентом США. Це історичний момент. Якщо ви хочете знати мою думку, то бути президентом без політичного досвіду – це страшно. Не тільки для країни, а й для самої людини, яка хоче створити сильне оточення. Це те, чим ти ніколи не займався. Ось, наприклад, я ніколи не був космонавтом. І якби мені сказали, що завтра ви полетите на місяць. Я, як реаліст, відмовився б”.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий