Май 23, 2018
Главная / Новости / Мир / Трамп розповів про «прекрасний» лист від Путіна

Трамп розповів про «прекрасний» лист від Путіна

Трамп

Президент США повідомив, що отримав «прекрасного» листа від російського лідера, додавши, що найближчим часом у них запланована телефонна розмова.

Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що незабаром планує провести телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє Бі-бі-сі.

«В інтерв’ю газеті Wall Street Journal Трамп повідомив, що отримав «прекрасного» листа від російського лідера, додавши, що найближчим часом у них запланована телефонна розмова», — йдеться в повідомленні.

Путін направив вітальну телеграму Трампу вранці 9 листопада, коли стали відомі результати президентських виборів у США.

Як повідомляв Кремль, у посланні російський президент висловив сподівання на спільну роботу з виведення російсько-американських відносин з кризового стану, а також за рішенням актуальних питань міжнародного порядку денного та пошуку ефективних відповідей на виклики глобальної безпеки».

Читайте также на NewNews:   Орел несет акулу: гениальное фото облетело весь мир

Того ж дня прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в бесіді з журналістами повідомив, що президент Росії не планує жодних контактів з республіканцем Дональдом Трампом до його офіційного вступу на посаду глави держави.

Наступного дня Пєсков заявив, що російська влада поки продовжує працювати з діючою американською адміністрацією, а від нового президента чекає конструктивних сигналів.

Исочник:  УНІАН

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в TelegramДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *