Вітаємо, перемогло бабло: Україна підписує з РФ грошовий контракт, з’явилися подробиці

Вітаємо, перемогло бабло: Україна підписує з РФ грошовий контракт, з’явилися подробиці

Україна раптово вирішила посилити торговельні зв’язки з Російською Федерацією


Найближчим часом країни підпишуть контракт на 2018 рік на поставки уранової сировини з України в РФ.Про це заявив генеральний директор АТ “Міжнародний центр зі збагачення урану” Гліб Єфремов.

За його словами, Україна збагачує свій урановий концентрат на потужностях МЦЗУ, учасником якого є. Щороку країна в рамках проекту поставляє близько 80 тонн уранового концентрату.
“І підписання, і виконання контракту відбудеться найближчим часом. Ми включили обсяг, який передбачений для поставки в Україну в поточну виробничу програму. Зараз ми чекаємо від України його підписання, з нашого боку підписано контракт на поточний рік і вже направлено українській стороні”, – зазначив Єфремов.

Він також уточнив, що фізичні постачання урану почнуться в III-IV кварталах нинішнього року.

Єфремов заявив, що Україна дотримується графіка платежів. Він підкреслив, що робота йде в штатному режимі, графіки платежів України за паливо відповідають запланованим контрактних зобов’язань.

Відзначимо, що МЦЗУ створили в 2007 році на базі Ангарського електролізного хімкомбінату (входить в “Росатом”) з метою надання послуг зі збагачення урану неядерним державам.

Як правило, збагачений уран використовують для виробництва тепловиділяючих збірок (твелів) і поставок ядерного палива в країни-акціонери.

Українці негативно відреагували на таку угоду.

“Давайте відразу поставляти в Росію ядерні заряди: ВПК дозволяє. А то, як сировинний придаток. Тепер я знаю, кому Лавров адресував: дебіли, б…”, “Ганьба”, “У нас не війна, у нас, як завжди перемагає “грошове середовище”, – пишуть інтернет-користувачі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий