Главная / Новости / Украина / Журналісти під виглядом бойовиків запропонували Савченко відкрити посольство «ЛДНР» в Києві

Журналісти під виглядом бойовиків запропонували Савченко відкрити посольство «ЛДНР» в Києві

Савченко

Журналісти проекту «Гроші» провели експеримент — від імені бойовиків запропонували нардепу Надії Савченко допомогти відкрити представництво «ЛДНР» в Києві.

Спочатку Савченко подзвонив журналіст, який повідомив, що дзвонить з Донецька за дорученням Захарченка. Він пояснив, що сепаратисти мають у Києві широку агентурну мережу і готові співпрацювати з Савченко. Потім журналіст запитав, чи можна дати її номер людині бойовиків в столиці. Нардеп відразу погодилася.

Пізніше їй подзвонив нібито від імені донецьких бойовиків професійний актор, який заявив, що працює в Києві під прикриттям. Представився Дмитром.


Журналісти відзначають, що Савченко розмовляла зі «шпигуном» прямо із сесійної зали парламенту. Вона сказала, що о 14:00 сесія закінчиться і погодилася зустрітися в кафе, попередивши, що може трохи запізнитися.

Дмитро на зустрічі запропонував Савченко відкрити посольство «ЛДНР» в Києві під прикриттям культурного центру.

«Юридично це в принципі неможливо», — відповіла нардеп.

Актор каже, що гроші на все це є.

«Зараз поки що трохи рано. Цей проект можливий. Він повинен початися на день св. Миколая… Я пошукаю людину, я навіть знаю людину, яка зможе допомогти вам з цим проектом… Якщо це почнеться з дітей, це буде добре», — сказала нардеп.

Савченко назвала цей проект «За мир». Вона заявила, що він повинен початися на релігійні свята.

«Взяти з собою матерів, які не боятимуться. Люди добре сприймають дітей і жінок», — підкреслила нардеп в розмові з «сепаратистом».

При цьому Савченко заявила, що не любить Кремль.

«Я не люблю не Росію. Я не люблю Кремль і російську владу», — зазначила вона.

Пізніше Савченко передала привіт Захарченку.

«Саші привіт великий… Скажіть, що було б добре 23 зустрітися Мінську», — сказала Надія.

При цьому журналісти, які вели відеозйомку, помітили біля кафе чотирьох спецагентів, які стежили за зустріччю.

Журналісти припустили дві версії — або Савченко сама повідомила про контакт з бойовиками, або її телефон прослуховують. В СБУ на запит «Грошей» заявили, що не вели в цей день ніякого спостереження.

Пізніше в ефірі телеканалу «112» Савченко прокоментувала дану ситуацію.

Вона заявила, що на прохання бойовиків відкрити посольство «ЛДНР» відповіла, що це неможливо, але можна спробувати відкрити «який-небудь прес-центр».

«Можна почати цю роботу з того, що люди починають чути один одного. В першу чергу починають чути діти один одного. Запропонувала їм зробити такий проект… можна показати як святкують діти Новий рік. І ви побачите, що крім того, що у Львові буде ангелочек зверху, а на Донбасі буде зірочка, Новий рік не буде відрізнятися», — зазначила Савченко.

При цьому нардеп підтвердила, що дійсно просила про прикриття спецслужби, але не СБУ, а іншу службу.

Источник: «УП«

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.